Nabídka našich služeb

Zajištujeme sportovní čipovou časomíru pro MTB závody, amatérské silniční závody, triatlonové závody, běžecké závody, štafetové závody a podobně.


Co nabízíme?

Zajištujeme sportovní čipovou časomíru pro MTB závody, amatérské silniční závody, triatlonové závody, běžecké závody, štafetové závody a podobně. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním vlastních závodů. Když zrovna neměříme, účastníme se jiných akcí jako závodníci. Začínajícím pořadatelům rádi poradíme nejen s časomírou, ale také s organizací prezentace účastníků či legislativy závodu.

K měření a administraci závodu používáme profesionální německý systém firmy RaceResult, který se používá na většině velkých sportovních akcích v západní Evropě. Není tedy pro nás problém vaši akci zajistit na vysoké kvalitativní a profesionální úrovni. To znamená, že i přespolní běh v Horní Dolní bude změřen stejně kvalitním systémem jako například Berlínský maraton!


Ve zkratce

1. Změříme Váš závod čipovou technologií ať už je start a cíl na stejném či jiném místě, start závodu může probíhat hromadně, intervalově, nebo ve vlnách.

2. Zobrazování výsledků může probíhat v tištěné podobě, na obrazovce v prostoru startu a cíle, online na internetových stránkách pořadatele v reálném čase.

3. Po trase závodu Vám dokážeme rozmístit kontrolní body (mezičasy) a to jak offline, tak online. U online mezičasu vidí komentátor průběžné pořadí a může divákům v cíli zprostředkovat pořadí v dané fázi závodu.

4. Identifikaci závodníků provádíme vratnými, nebo jednorázovými čipy určenými pro sport s přesností od 0,1s až po 0,01s a to dle měřené disciplíny či požadavků pořadatele.

5. Umíme vytvořit online registrace do závodu, online výsledky a seznamy přihlášených závodníků či startovní listiny. Všechny výše uvedené listiny, či formuláře dokážeme integrovat do stránek pořadatele a závodníci se tak nemusí "proklikávat" na další odkazy.

6. Pokud nemá pořadatel žádnou internetovou stránku závodu vytvoříme dočasný web závodu, kde umístíme propozice, přihlašovací formulář, startovní listiny, výsledky atd….

7. Dle požadavků zákazníka vytvoříme online administrační systém, ve kterém může pořadatel editovat závodníky, přiřazovat platby či vyhodnocovat statistiky.

Naše služby se vždy snažíme upravit na míru zákazníkovi a doporučit nejlepší možnou variantu měření. Nevnucujeme zbytečné služby, naším cílem je vždy dosáhnout maximální spokojenosti závodníků a zákazníka (pořadatele) za co nejlepší cenu při zachování profesionální kvality měření.